Öt csillagos minősítést kapott a balatongyöröki Községi Strand

2024.09.18.

2024. szeptember elején került sor Balatongyörök Községi Strandján a minősítés elvégzésére. A strand honlapján és a közösségi média felületen megtalálható információk jóváhagyása után a zsűri helyszíni ellenőrzésen vizsgálta a tájékozódás lehetőségeit, a megközelíthetőséget, a tisztaságot, a vendégbarát működést, az élménykínálatot és a személyzet megjelenését, valamint a speciális igényeknek történő megfelelést.

Balatongyörök Községi Strandja a szolgáltatási színvonalat objektív szempontok mentén mérő védjegyrendszerben az elérhető legmagasabb besorolást, az 5 csillagos értékelést kapta, mely nem csupán a látogatók számára jelent garanciát a minőségi élménykínálatra, hanem a szempontrendszer révén egyúttal iránytűként is szolgál az attrakció magas színvonalú üzemeltetéséhez.

A legmagasabb minősítés megszerzése igazi csapatmunka volt. A folyamatos, magas színvonalú takarítással, üzemeltetéssel a Községgondokság tisztaságért felelős munkatársainak, a parkfenntartó részleg dolgozóinak munkája alapvetően járult hozzá a sikerhez. Ezen kívül szükség volt honlapunk és internetes elérhetőségeink friss és részletesebb információkkal való feltöltésére, valamint az adminisztratív feladatok elvégzésére. A vonzó kikapcsolódási lehetőséget garantáló védjegy legmagasabb minősítésének megszerzéséhez a kritériumrendszerben megfogalmazott szempontokat figyelembe vevő tudatos felkészülés és a minősítési folyamatban résztvevő kollégák munkájának összehangolása is elengedhetetlen  volt.