Pénzügyi ügyintéző munkatársat keresünk Balatongyörökre

2022.03.17.

Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal pénzügyi ügyintéző munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű várhatóan 2023. március 31-ig –ig tartó közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Zala megye, 8313 Balatongyörök, Kossuth Lajos utca 29.

A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök: Pénzügyi és számviteli feladatok

Ellátandó feladatok:

Pénzforgalommal kapcsolatos feladatok ellátása, banki átutalások előkészítése és teljesítése, házipénztár kezelése és a hozzá kapcsolódó feladatok végzése, rendelések és szerződések kezelése, nyilvántartása, szociális ellátások utalása, nyilvántartásának vezetése, statisztikai adatszolgáltatások teljesítése, a Központi Illetményszámfejtő Rendszer programban adatkezelői és rögzítői (az adatvédelmi szabályok szigorú betartásával) feladatok ellátása, munkaügyi iratok készítése

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az önkormányzat és intézménye gazdálkodásával és számviteli feladatainak ellátásával kapcsolatos teendők ellátása

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Középiskola/gimnázium, gazdasági középiskolai végzettség, vagy középiskolai végzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, banki ügyintézői, informatikai, műszaki, logisztikai, menedzserasszisztens szakképesítés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:  a munkakör betöltéséhez szükséges pénzügyi és munkaügyi szakmai tapasztalat – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

• Pontos, precíz, önálló felelősségteljes munkavégzés,
  • Kiváló szintű problémamegoldó képesség,
  • Jó terhelhetőség,
  • Megbízhatóság,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• pályázó szakmai önéletrajza a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. mellékletében meghatározott adattartalom szerint
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító okiratok másolata
  • szakmai tapasztalatot igazoló okiratok másolati példánya
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (legkésőbb a pályázat elbírálásáig kell benyújtani)
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázat tartalmának és abban szereplő személyes adatainak a pályázat elbírálásában résztvevők általi megismeréshez hozzájárul
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a 2007. évi CLII. törvény szerinti vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségének eleget tesz
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy munkaköri összeférhetetlenség vele szemben nem áll fenn, nem áll hivatalvesztés hatálya alatt

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2022. április 15. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje:    2022. március 24.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (8314 Vonyarcvashegy, Kossuth Lajos utca 42. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: V/150/2022. , valamint a munkakör megnevezését: pénzügyi ügyintéző.
  • Személyesen: dr. Tüske Róbertné jegyző, Zala megye, 8314 Vonyarcvashegy, Kossuth Lajos utca 42.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatokról a Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal jegyzője dönt Vonyarcvashegy és Balatongyörök községek polgármestereinek egyetértésével, az aljegyző véleményének kikérésével. Személyes meghallgatásra csak a benyújtott írásos pályázatok alapján alkalmasnak ítélt jelöltek esetében kerül sor. A kinevezéskor 6 hónap próbaidő kikötésére kerül sor. A pályázat benyújtásának tényét és a pályázó személyes adatait az Európai Unió 2016/679. számú általános adatvédelmi rendelete a GDPR előírásainak megfelelően kezeljük. A kiíró a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.