Felhívás a 2022. évi népszámlálás lebonyolításában közreműködő számlálóbiztosok jelentkezésére

F E L H Í V Á S

A Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal számlálóbiztosok jelentkezését várja a 2022. október-november hónapokban bonyolítandó országos népszámláláshoz.

A jelentkezéseket 2022. augusztus 1. napjáig várjuk a jelentkezési lap leadásával, az alábbi módon:
− személyesen a Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatalban (8314 Vonyarcvashegy, Kossuth út 42.),
− postai úton a Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal címére (8314 Vonyarcvashegy, Kossuth út 42.),
− e-mailben a jegyzo@vonyarcvashegy.hu e-mail címen.

A jelentkezési lap nyomtatvány elérhető a www.vonyarcvashegy.hu honlapon vagy a hivatalban igényelhető. Illetve letölthető itt.

Számlálóbiztosi jelentkezési lap Bgy.docx

A népszámlálás terepen történő adatgyűjtését a számlálóbiztosok látják el a 2022. október 17. – 2022. november 20. közötti időszakban.

A számlálóbiztos feladata a körzet bejárása, a körzethez tartozó internetes önkitöltési időszakban le nem zárt címek felkeresése, az adatfelvétel lebonyolítása, a címek pontosítása, esetleges új címek felvétele. A számlálóbiztosnak a terepmunka során kb. 100-140 címen kell kérdőívet elektronikus formában kitöltenie.

Részletes felhívás a jelentkezésre a https://www.ksh.hu/szamlalobiztostoborzas linken található.

Adatkezelési tájékoztató: Adatkezelési tájékoztató.docx

A számlálóbiztosok kiválasztása a helyi népszámlálási felelős feladata. Elektronikus oktatási rendszerben (e-learning) történő egyéni felkészülést követően tett sikeres vizsga után történik meg a szerződéskötés a számlálóbiztosi feladatok ellátására.
A számlálóbiztosok díjazásban részesülnek, a 362/2020. (VII. 23.) Korm. rendelet 3. számú melléklete alapján.

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen venne részt a népszámlálási munkában, a felsorolt feltételeknek megfelel és számlálóbiztosnak jelentkezne kérjük, hogy küldje el jelentkezését a fenti elérhetőségek valamelyikére.

dr. Tüske Róbertné s.k.
jegyző