Sikeresen zárult a Szépkilátó Strand fejlesztési pályázata

Pályázat azonosító száma : STR4-0027

A szerződött támogatás összege: 30.000.000 Ft

A támogatás mértéke: 100 %

A támogatott projekt tartalmának rövid bemutatása: A projekt keretében Balatongyörök új strandján, a Szépkilátó Strandon egy új, 67 m2-es vizesblokk létesült. Az új épületben megtalálható női és férfi WC, családi és akadálymentes mosdó, beltéri öltözők és kültéri kevert vizes zuhanyzók. A tájba illeszkedő szociális egységben kialakításra került egy baba-mama szoba is. A projekt megvalósításával nagyfokú minőségi színvonal emelkedést ért el a strandunk, hiszen a korábbi konténer vizesblokkok kerültek kiváltásra. Projektünk megvalósítása hozzájárult a természetes fürdőhely turisztikai infrastruktúrájának fejlesztéséhez, a strand látogatottságának és jövedelemtermelő képességének növeléséhez, valamint új turisztikai szolgáltatások kialakításához.

A támogatott projekt befejezési dátuma: 2021. november 30.

A támogatott projekt a Kisfaludy Turisztikai Fejlesztési Program keretében valósul meg.