2021. augusztus 16-tól 27-ig az ügyintézés szünetel

2021.08.12.

Tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, ügyfeleket, hogy a Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal Balatongyöröki Kirendeltségén 2021. augusztus 16-tól 27-ig az ügyintézés szünetel, az épület zárva tart. Ezen időszak alatt a halaszthatatlan, sürgős ügyeket a titkarsag@balatongyorok.hu, az igazgatás@balatongyorok.hu e-mail címen, illetve a Vonyarcvashegyi Közös Önkormányzati Hivatal központi számán 83/348-033 intézhetik. Megértésüket köszönjük.

dr. Vajda Veronika

aljegyző